Avengers Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Avengers Gaming
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 UnKnOwN Admin Participation

Go down 
AuthorMessage
UnKnOwN~INgaME




Posts : 4
Join date : 2014-04-18
Age : 26
Location : Krusevac

UnKnOwN Admin Participation Empty
PostSubject: UnKnOwN Admin Participation   UnKnOwN Admin Participation EmptyFri Apr 18, 2014 6:57 am

1.Nick:UnKnOwN
2.amx_ban [ime igraca] [razlog],amx_kick [ime igraca] [razlog],amx_banmenu,amx_unban [IP/ID],amx_slay [ime igraca],amx_slap [ime igraca],amx_who,amx_map [ime mape],amx_nick [ime igraca] [novo ime istog igraca],amx_plugins,amx_say,amx_chat,amx_psay [ime igraca] [poruka],amx_tsay [boja] [poruka],amx_csay [boja] [poruka],amx_votemap [1. mapa] [2. mapa] [3. mapa] [4. mapa],amx_votekick [ime igraca],amx_voteban [ime igraca],amx_vote [pitanje] [odg. 1] [odg. 2] [odg. 3],amx_cancelvote...
3.bio sam admin na 6 servera od kojih su 4 knife serveri
4.normalno da mogu
5.Dve god. igram samo cs 1.6
Ja sam rodjen u prokuplju imam 16 god. tako da znam kada sam preterao a kada ne,kako za sebe tako i za druge.U slobodno vreme samo cs igram tako da sam cesce na serveru.Kao admin mogao bi server uciniti zabavnijim i sigurnijim!Rank sam 3. na serveru ako ista znaci... Very Happy  pirat   lol!   farao   Smile   Cool   Laughing   tongue 
Back to top Go down
 
UnKnOwN Admin Participation
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zahtev za unban UnKnOwN

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Avengers Community :: Avengers Gaming® :: Konkurs za admina!-
Jump to: